+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Ağustos 2018 Ayında Eklenen Konular

Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar ÜNAL yeni dönemde JCI Maltepe Yönetim Kurulu Başkanı  olarak seçilmiştir. Derneğimizin ilk gününden bu yana var gücü ile çalışan genel sekreterimizin, global çerçevede hizmet eden JCI organizasyonunda başkanlık yapacak olmasından ayrıca gurur ve...
Kurumsal İlişkiler Direktörümüz Sn. Elif ALTUN Adres Patent’e ziyarette bulunmuşlardır. Mekatronik Mühendisliğinde patentin yeri, patent eğitimi ve birlikte yapılabilecek ortak çalışmalar görüşülmüştür. Diğer çalışmalarımızdan haberdar olmak için takipte kalınız.
İzmir İl Temsilciliğimizden Sn. Doğancan Demir, Sn. İsmail Hakkı Kulaber, Sn. Oğuzhan Ata, Sn. Asena Boğa ve Sn. Mert Güler Sigmatek’e firma ziyaretinde bulunmuştur. Sigmatek Türkiye Satış Direktörü Alican Gökkaya ile görüşme gerçekleştirip, kendisine dernek çalışmalarımız anlatılmıştır. İzmir İl Temsilciliği...
Mekatronik Mühendisleri Derneği ile FESTO firmasının ortaklaşa düzenlemiş olduğu, üyelerimizin ve takipçilerimizin katıldığı FESTO Orta Seviye S7-1200 PLC Eğitimi  27-28-29 Temmuz 2018’de İstanbul’da gerçekleştirilmiştir. Eğitimde PLC kullanımı ile ilgili temel bilgiler, data cinsleri ve kullanılması, özel fonksiyonlar, analog sinyallerin işlenmesi,...
TİM TEB Girişim Evi’ne Ziyaret Genel sekreterimiz Sn. Hatice Pınar ÜNAL ve Kurumsal İlişkiler Direktörümüz Sn. Elif ALTUN; TİM TEB Girişim Evi’ne ziyarette bulunmuşlardır. Alanımızla ilgili destek programları hakkında üyelerimize eğitim verilmesi, girişimcilik alanında TİM ve TEB Girişim Evi’nin düzenlemiş...

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol