+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

SAF-RUN Robot Yarışması’ndaydık

SAF-RUN Robot Yarışması’ndaydık

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak Karabük Üniversitesi’nde gerçekleşen 3.Ulusal SAF-RUN Robot Yarışması’nda standımızla yer aldık.
Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal, dernek direktörlerimiz Sn.Kerem Onurhan Küreşen, Sn.Ferzender Varli, Sn.Burhan Ülbeği ve Sn.Nazife Karakoç 23.04.2016 ve 24.04.2016 tarihlerinde standımızda Karabük Üniversitesi öğrencileri ile buluştu ve derneğimizi tanıttı.

Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Karabük Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Sn. Bünyamin Gün, Karabük İl Emniyet Müdürü Sn. Serhat Tezsever, Kardemir A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sn. Hakan Onur standımıza uğradılar.

Endüstri 4.0’ın ayrılmaz bir parçası olan Mekatronik Mühendisleri adına derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar Ünal ve direktörlerimizden Sn. Nazife Karakoç, Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Portalı elektrikport.com Genel Müdürü Sn. Ayça Ayçiçek ve akademik danışmanı Sn. Engin Ayçiçek ile görüşmüştür.

Saf-Runyarışması ödül töreni gerçekleştirildi.
Derneğimiz üyesi Sakarya Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü 1.Sınıf Öğrencisi Sn.Göktuğ AKKUŞ yangın söndüren robot kategorisinde birinci olmuştur.
Üyemizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Karabük Üniversitesi Rektörü Sn.Prof.Dr.Refik Polat’a Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal; direktörlerimiz Sn.Nazife Karakoç, Sn.Abdullah Kılıçaslan, Sn.Kerem Onurhan Küreşen, Sn.Ferzender Varli tarafından derneğimiz tanıtılmıştır.

Karabük Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Raif BAYIR, Bölüm Başkan Yardımcısı Sn.Yrd.DoçDr.Ali UYSAL ve Sn.Arş.Gör.Tuncay SOYLU ile hedeflerimizi paylaşarak derneğimizi tanıttık.

25 Nisan 2016
289 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol