1. Ege Bölgesi Üye Koordinasyon Toplantımız Yapıldı

Ekim 2018 pazar günü Ege Bölgesinde bulunan üyelerimiz , paydaşlarımız ve derneğimizi takip eden katılımcılarımızla 1. Ege Bölgesi Koordinasyon Toplantımız İzmir’de yapılmıştır.

İzmir İl Temsilcisi  Yardımcımız Sn. Esra Atalay’ın açılış konuşması ile başlayan programımız, Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar Ünal’ın derneğimizin kuruluşunu, hedeflerini, kurumsal yapısını aktarması ile devam etti. Hatice Hanımın konuşmasının ardından İzmir İl Temsilcimiz Mert Güler Ege Bölgesinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ve gelecek hedeflerimiz ile ilgili bilgi verdi. Programımız davetli konuşmacılarımızın çalışma alanlarına göre belirlenmiş olan konuşmalarla devam etti.

İlk olarak İzmir Meslek Fabrikası FABLAB Tasarım ve Etkinlik Koordinatörü Sayın Aslı Topal FABLAB’ın işleyiş ve etkinlikleri ile alakalı aktarımda bulundu ve derneğimiz ile iş birliği içinde yapılması planlanan etkinlik ve eğitimler konusunda bizleri bilgilendirdi. Konuşma sonunda Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar Ünal, derneğimiz adına Aslı Hanım’a teşekkürlerimizi sunarak plaketini takdim etti.

Bir sonraki davetlimiz Sn. Orkun Karabaşoğlu Dünyada Yapay Zeka ve Veri Biliminin kullanım alanları konulu teknik ve sosyal paylaşımlarda bulunduğu konuşmasının  sonrasında katılımcılarımızdan gelen soruları yanıtladı.Konuşma sonunda İzmir İl Temsilciliği üyemiz Sn. Doğan Can, derneğimiz adına Orkun Bey’e teşekkürlerimizi sunarak plaketini takdim etti.

Son davetlimiz KODECO Engineering CEO’su Sn. Kerem Odabaşı kendisinin de üzerinde çalıştığı Elektrikli Araçlar ve Elektrikli Araçların Geleceği hakkında düşünce ve çalışmalarını aktararak katılımcılarımızın sorularını yanıtladı. Konuşma sonunda İzmir İl Temsilcisi Yardımcımız Sn. Asena Boğa, derneğimiz adına Kerem Bey’e teşekkürlerimizi sunarak plaketini takdim etti.
7 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen bu toplantı ile derneğimizin İzmir ili ve Ege Bölgesindeki yapılanması katılımcılarımızın ilgisi ile güçlendi . Gün boyu alınan geri dönüşlerin ışığında ileriye dönük hedefler konusunda istişare edildi. Gerçekleştirilebilecek etkinlikler ile ilgili paydaşlarımız ve katılımcılarımızla işbirliği konusunda etkileşimimiz arttı.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...