+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Nisan 2016 Ayında Eklenen Konular

Medya sponsoru ve destekleyicisi olduğumuz Marmara Üniversitesi Mekatronik ve İnovasyon Günleri’nde stand açarak takipçilerimizle buluştuk. Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal, Microsoft şirketinde Windows Uygulama Geliştirme Yöneticisi olarak görev yapan Sn. İbrahim Kıvanç ile derneğimiz adına görüştü. Gençlik Spor...
FESTO Didaktik Genel Müdürü Sn.Alpay ÖZKAN ve Eğitim Sistemleri Müdürü Sn.Doğan ERCAN’ın daveti üzerine derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömr Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Prof.Dr.Nihat AKKUŞ FESTO firması’na ziyarette bulunmuştur. FESTO...
TBMM Meclis Amiri Niğde Milletvekili Sn. Erdoğan Özegen, Sn. Mehmet Fatih Adıgüzel, Mekatonik Mühendisleri Derneği Kurucu Üyemiz Sn. Muhammed Ali Akbal Dernek olarak Niğde Milletvekili Erdoğan Özegeni makamında ziyaret ettik. Derneğimizi tanıttık.
Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak Karabük Üniversitesi’nde gerçekleşen 3.Ulusal SAF-RUN Robot Yarışması’nda standımızla yer aldık. Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal, dernek direktörlerimiz Sn.Kerem Onurhan Küreşen, Sn.Ferzender Varli, Sn.Burhan Ülbeği ve Sn.Nazife Karakoç 23.04.2016 ve 24.04.2016 tarihlerinde standımızda Karabük Üniversitesi...
Türkiye’de üniversiteler ve farklı kurumların düzenlediği robot yarışmaları çizgi izleyen, sumo, çöp toplayan, yangın söndüren gibi birçok farklı kategorilerde rekabete sahne oluyor ve ortaya görsel bir şölen çıkıyor. Bu haberimizde sizler için 2016 yılında düzenlenecek olan ve tarihleri kesinleşen robot...
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL 14 ülkede faaliyet gösteren, ABB, Legrand, Nexans, Osram, Philips, Prysmian ve Schneider Electric’in kurucu ortakları olduğu ve merkezi İsviçre’de bulunan Voltimum’un Satış Pazarlama Müdürü Sn.Volkan ÇALLAR ile işbirliği için görüşmüştür.
İTÜ’nün düzenlediği iş dünyasındaki profesyonellere yönelik ‘Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0’ konulu İş Dünyası Zirvesine derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin Adıgüzel, Yönetim Kurulu .Başkan Yardımcısı Sn.Hakan Başargan, Yönetim Kurulu Saymanımız Sn. Zekeriya Polat, Yönetim Kurulu Asil Üyemiz Sn.Sabri...
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Saymanımız Sn. Zekeriya POLAT ve Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar ÜNAL robotistan.com ile işbirliği için görüşmüştür. Siz değerli üyelerimize özel fırsatlar için takipte kalın.
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn.Hakan BAŞARGAN, Yönetim Kurulu Saymanımız Sn.Zekeriya POLAT ve Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL 3Dörtgen ailesi ile işbirliği için görüşmüştür. Üyelerimize özel fırsatlar, yapacağımız eğitimler ve işbirliğimizin detayları için...
Yönetim Kurulu üyemiz Sn.Fatih Doğan, Cumhuriyet Üniversitesi Üniversite Temsilcileri ilk toplantımızı gerçekleştirmiştir.
Yönetim Kurulu üyemiz Prof.Dr.Şahin Yıldırım ve Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal TET Proje baharındaydı. Prof. Dr. Şahin Yıldırım; İlk Yerli ve Tek:Dişeti Değerlendirilmesinde Fotografik Görüntüleme Sistemi adlı finale kalan projesinin sunumunu gerçekleştirmiştir ve Harbiye Askeri Müzesi(İstanbul)’da sergilemiştir. Aynı zamanda Erciyes Üniversitesi...
Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü Mekatronik Mühendisliği Kulübü öncülüğünde Marmara Üniversitesi Mimar ve Mühendisler Kulübünün de katkılarıyla bu sene ilki düzenlenecek olan “Mekatronik ve İnovasyon Günleri” (MİG) robot ve bilimsel proje etkinliği 28-29-30 Nisan 2016 tarihinde Göztepe Yerleşkesinde...

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol