+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Mayıs 2016 Ayında Eklenen Konular

Insstek Kore İşletme Genel Müdürü Sn.Sung Yoon Jung, 3DRM Evre Grup CEO’su Sn.Burhan GÖGÇE ve Insstek Kore Satış Müdürü Sn.Jong Keun Lim’in katılımları ile Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde yapılan “3D Metal Printing” konferansında konuklarımızı Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Muhammed Ali AKBAL...
Karabük Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı, gucaktarim.com ve Mekatronik Mühendisleri Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği “Üniversite ve Sanayi Buluşması – 1” etkinliğimizi Karabük Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. Organizasyon paydaşlarını temsilen konuşmalarını Sn.Doğuhan KAYAN, Sn.Nazife KARAKOÇ ve sunumları ise Sn.Mesut KUL, Sn.Erhan ZEREN ve Sn.Çağdaş ŞAHİN...
Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Muhammed Ali AKBAL ve Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn.Dt.Serra TOPAL; 3DRM Evre firmasının Genel Müdürü Sn.Haldun ERMİN’i ziyaret ederek yeni sanayi devrimi Endüstri 4.0’ın gelişimine katkıda bulunacak 3D metal yazıcı ile baskı teknolojileri hakkında bilgi almış, derneğimizi...
Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak paydaşı olduğumuz, ‘Gençlerin yetişmesi için fırsatlar sunarak toplumun pozitif gelişimine katkı sağlamak’ misyonunu gerçekleştirmek için,  14 Mayıs Cumartesi  günü İstanbul Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde  “Geleceğine Yön Ver” eğitim organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Derneğimiz Kurucu Yönetim Kurulu Genel...
18 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştireceğimiz “Üniversite ve Sanayi Buluşması-1” etkinliğinin genel bir değerlendirmesini yapmak için dernek direktörlerimizden Sn. Nazife KARAKOÇ, Sn. Beytullah NALBANT ve Sn. Kerem Onurhan KÜREŞEN; organizasyon paydaşlarımızdan olan Karabük Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığını temsilen  Karabük Üniversitesi Öğrenci...
İnönü Üniversitesi Bilgoritma Topluluğu tarafından düzenlenen Robocot-2016 organizasyonunda Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Fatih DOĞAN ve Cumhuriyet Üniversitesi Temsilcimiz Muzaffer DEMİRÖZ önderliğinde Sivas ekibimiz stand açmışlardır. Derneğimiz ve derneğimizin çalışmaları hakkında bilgi verilmiştir.
İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde üst düzey bürokratların, akademisyenlerin, alanında uzman kişilerin iştirağı, Türkiye’nin 81 ili ve 165 ülkeden seçilmiş 3000’den fazla öğrencinin katılımıyla Genç Türkiye Zirvesi – 2016 4.kez gerçekleştirildi. “Türkiye’nin Geleceği Bilgi Gençliği” vizyonunu takip etmek için dernek...
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa YAŞAR’ı makamında ziyaret ederek Karabük Üniversitesi ile yapılabilecek etkinlikleri ve gelecekte yapılacak ortak çalışmalar hakkında konuşmuştur. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL, direktörümüz Sn. Ferzender...
Ekonomi bakanlığının koordinatörlüğünde TİM(Türkiye İhracatçılar Meclisi) ve OAİB(Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri) organizasyonu ile düzenlenen etkinlikler Arçelik, TEB, THY, Ankara Kalkınma Ajansı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sponsorluğunda Ankara ilimizde gerçekleştirildi. Düzenlenen bu organizasyonda Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL ve...