+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Haziran 2016 Ayında Eklenen Konular

Derneğimize işbirliği yapmak ve kurumsal üyelik için başvuran SMS-TORK firmasının başvurusu dernek yönetimimiz tarafından kabul edilmiştir. SMS-TORK firmasını tebrik ederiz. Kısaca SMS-TORK: Ülkemizde ilk yerli aktüatör, patlaç valf, profesyonelce solenoid vana, solenoid vana bobini, pnömatik pistonlu vana, limit switch box,...
Karabük Üniversitesi Proje Geliştirme ve Tasarım Kulübü tarafından 23-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Gökşen M. YÜCEL Kapalı Spor Salonu´nda düzenlenen 3. Saf-Run Robot Yarışması’na medya sponsoru olarak destek verdik. Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 100 farklı ekibin katılımı ile...
7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde Malatya’da gerçekleştirilecek. Etkinlik bünyesinde gerçekleştirilen konferanslar, atölyeler ve stant alanları ile elektronik, robotik ve bilişim alanında inovatif çalışmalar gerçekleştiren mesleki, Ar-Ge sektörleri, meslek liseleri, bilimsel kulüp çalışmaları yapan eğitim kurumları, makerlar / mucitler, strateji ve teknoloji...
Geleceğine Yön Ver eğitim organizasyonu, JCI Aktif Vatandaşlık Çerçevesi( JCI Active Citizen Framework)’ne uygun olarak, üniversite çağındaki gençler için bireysel gelişim fırsatları oluşturulması ihtiyacından hareketle, Mekatronik Mühendisleri Derneği ,Maltepe Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Gedik Üniversitesi, UNITS, AIESEC , Gedik...
Endüstri 4.0 sanayi devriminin gelişiminde Mekatronik Mühendislerinin yeri hakkında  «endüstri40.com» platformu akademik danışmanı Elektrik Mühendisi Dr.Engin AYÇİÇEK ile partnerlik konusunda derneğimizi temsilen Kurucu Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL ve Kurucu Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL görüşmüştür. endüstri40.com...

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol