+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Temmuz 2016 Ayında Eklenen Konular

AZE Otomasyon Eğitim ve Danışmanlık firma yöneticisi Sn.Mete SEVİNÇ ile Yönetim Kurulu üyemiz Prof.Dr.Nihat AKKUŞ ,Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Sn.Hakan BAŞARGAN ve Yönetim Kurulu Saymanımız Sn.Zekeriya POLAT derneğimizin hedeflerini konuşarak Mekatronik alanında yapılacak ortak...
Derneğimizin de destek sponsoru olduğu, Mekatronik İnovasyon Günleri’nin (MİG) hazırlıkları için Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Sn.Hakan BAŞARGAN ve Yönetim Kurulu Saymanımız Sn.Zekeriya POLAT Marmara Üniversitesi MİG ekibi ile MİG’in etkisini ,verimini daha da arttırmak...
Derneğimiz Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Yasin ADIGÜZEL, Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Sayın İbrahim ÇAM’ı ve yönetim kurulunu ziyaret etmiştir. Ahi Sanayici İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu ile karşılıklı hedefler konuşularak ortak emeller üzerine istişarede...
MEKATRONİK MÜHENDİSLERİ DERNEĞİ İLK GENEL KURUL İLANI Mekatronik Mühendisleri Derneği, Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığından, Derneğimizin İlk Genel Kurulu aşağıdaki gündemle 03.08.2016 Çarşamba günü saat 13:00 ’de Çınardere Mah. Erenler Cad. No:2 D:4 Pendik/İSTANBUL adresinde yapılacaktır. Üyelerimizin toplantıya katılmaları saygı ile...