+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Ağustos 2016 Ayında Eklenen Konular

Derneğimizin, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Sn. Hatice Pınar Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Muhammed Ali Akbal, Pamukkale Üniversitesi Üniversite Temsilcimiz Sn. Raşit Evdüzen, Celal Bayar Üniversitesi Üniversite Temsilcimiz Sn. Mert Güler, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Üniversite Temsilcimiz Sn. Müslüm Yıldızbakan, Kocaeli Üniversitesi...
Robocombo.com Yöneticileri ile Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL görüşerek derneğimizin yeni hedefleri, amaçları ve planları hakkındaki bilgilendirme aşamasından sonra yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında istişare etmişlerdir.
PLC Programlamaya Giriş eğitimimiz 20-21 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilerek başarı ile tamamlandı. PLC’nin tanıtılması aşamasından örnek uygulamalara kadar birçok konu öğretildi ve pekiştirildi. 20-21 Ağustos 2016 tarihlerinde yapılan ilk PLC Programlamaya Giriş kursumuzun düzenlenmesinde emeği geçen sorumlu Kurucu Yönetim Kurulu Başkan...
  MEKATRONİK MÜHENDİSLER DERNEĞİ – BASIN DUYURUSU Mekatronik Mühendisleri Derneği’nin 14.08.2016 tarihinde yapılan İlk Genel Kurulunda dernek Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeliklerine seçilenler aşağıdaki listede yer almaktadır.   YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ASİL 1- Ömer Yasin ADIGÜZEL     – Yönetim...
Mekatronik Mühendisleri Derneği ilk genel kurulunda 2016-2019 Dönemi Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu seçimleri yapılmıştır.
Kurumsal üyemiz olan SMS-TORK firmasıyla yapabileceğimiz eğitim işbirliklerini istişare etmek üzere Kurucu Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Kurucu Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Sn.Hatice Pınar ÜNAL, SMS-TORK Satış Müdürü Sn.Ömer Kaya ve Kurumsal İletişim Direktörü Sn.Gaye Kahraman görüşmüştür.

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol