+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Ağustos 2017 Ayında Eklenen Konular

25-26-27 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşen İzmir Mini Maker 2017 Fuarı’nda görev alan Ege Bölgesi Sorumlumuz Sn. Mert GÜLER’e, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Temsicimiz Sn. Dilan CAN’a, Dernek Üyelerimiz Sn. Asena BOĞA’ya, Sn. Didem ÖZKAN’a, Sn. Oğuzhan ATA’ya, Sn. Hasan Emre...
Derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin Adıgüzel, Proje ve Kariyer Direktörümüz Sn.Beytullah Nalbant, dernek üyemiz ve Mekatronik Mühendisliği Platformu yöneticisi Sn.Abdullah Kılıçaslan’ın katılım gösterdiği toplantı İzmir Kemalpaşa’da 19 Ağustos 2017’de gerçekleşmiştir. Gelecekten Gelenler Bilim ve Teknoloji Derneği tarafından gerçekleştirilen...
Toplantımız derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL başkanlığında, Saymanımız Sn.Zekeriya POLAT, direktörlerimiz Sn.Beytullah NALBANT, Sn.Nihan YAPICI, Sn.Beste SEMİZ’in, değerli dernek üyelerimizin ve aday üyelerimizin katılımı ile birlikte 13 Ağustos 2017 Pazar günü iTower Bomonti’de gerçekleştirilmiştir. Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer...
Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak 14 Ağustos 2016’da ilk genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Üyelerimiz, derneğimizi daha ileriye taşımak amacı ile sunum yaparak aday olan yönetim kurulumuzu seçti. Seçilen yönetim kurulumuz tarafından sunulan faaliyet planı üyelerimizce kabul edildi ve seçilmiş ilk yönetim kurulumuzun...
Derneğimizin Yönetim Kurulu üyesi Sn.Muhammed Ali AKBAL, Ankara Sorumlumuz ve yedek yönetim kurulu üyemiz Sn.Tahir URAS ve dernek üyemizle birlikte ASO Teknik Koleji Müdürü Ali GÜVENDİREN, Müdür Yardımcısı Nail AYTAR, DPD Demirtaş Proje Danışmanlık Kurucusu Faik DEMİRTAŞ ve ASO Teknik...
İstanbul’da düzenlenen strateji ve genel değerlendirme toplantımızda dernek başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL, genel sekreterimiz Sn. Hatice Pınar ÜNAL, saymanımız Sn. Zekeriya POLAT ve direktörlerimiz ile geçmiş etkinliklerin değerlendirmesi yapıldı ve derneğimizin gelişmesine yönelik yapılabilecek planlar istişare edildi. Toplantı sonucu...