+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Kasım 2017 Ayında Eklenen Konular

Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Muhammed Ali AKBAL ve Sn. Fatih DOĞAN, Robolink Teknoloji CEO’su Sn. Sefa SOYSAL ile görüşmüşlerdir. Gerçekleştirilebilecek ortak çalışmalar hakkında istişare etmişlerdir. ⠀ Ankara’da gerçekleşecek faaliyetlerimiz için takipte kalınız. www.mekatronik.org.tr
İstanbul’da bulunan üniversitesi temsilcilerimiz ve üyelerimiz ile olağan toplantımızı gerçekleştirdik. Üniversite temsilcilerimiz ile üyelerimizin yanı sıra YK Başkanımız Sn. Ömer Yasin Adıgüzel, YK Genel Sektereterimiz Sn. Hatice Pınar Ünal, YK Saymanımız Sn. Zekeriya Polat, Üye İlişkileri Direktörlerimiz Sn. Muhammed Burak...
Erciyes Üniversitesi temsilcilerimiz Fatıma YAKIŞIKLI, Ramazan CELEP, İlker ERCAN ve Enes YAVUZ; ‘Mekatronik Günü’17’ etkinliğinde stand açarak, derneğimizi temsil etmişlerdir. Yönetim kurulu üyemiz Prof. Dr. Şahin YILDIRIM’ın da katıldığı, sektörde çalışmalar yapan mühendislerin konuşma yaptığı, tecrübelerini paylaştığı ve Mekatronik Mühendisliği...
Mimarlar ve Mühendisler Grubu(MMG) Ankara Şubesi tarafından organize edilen teknik geziye Ankara İl Temsilcimiz Sn. Tahir URAS önderliğinde, Ankara’daki üyelerimiz ve üniversite temsilcilerimiz ile birlikte katılım sağladık. Arı Savunma ve Havacılık AŞ , Vera Elektromekanik AŞ’ye ait üretim sahalarını gezen...
Üniversitelerdeki çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.⠀ Mekatronik Mühendisleri Derneği’ni üniversitelerinde yaşatan temsilcilerimiz Konya’da biraraya geldiler. Yönetim Kurulu Başkanımız sn. Ömer Yasin Adıgüzel, üniversite temsilcileri koordinatörümüz sn. Mert Güler, Konya KTO Karatay Üniversitesi temsilcilerimiz sn. Fatih Kızıltan ve sn. Ömer Faruk...
Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak AkınRobotics tarafından kurulan, Dünyanın ve Türkiye’nin ilk ve tek insansı robot fabrikasının açılışına katıldık. Açılışa Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL, Üniversite Temsilcilikleri Koordinatörümüz Sn. Mert GÜLER, Konya KTO Karatay Üniversitesi temsilcilerimiz Fatih KIZILTAN ve...

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol