+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Nisan 2018 Ayında Eklenen Konular

Marmara Bölge Temsilcisi Sn. Mertcan KARAKÖSE ve Marmara-1 Bölge Temsilcisi Sn. Hüseyin Ege GÖKCAN İstanbul-Şişli Açı Anadolu ve Fen Lisesi’nde sunum gerçekleştirmiştir. Mekatronik Mühendisleri Derneği’nin yol haritasının anlatılmasının yanısıra Endüstri 4.0 ve IoT hakkında bilgi verilmiştir. Öğrencilerin merak ettikleri konular...
İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) tarafından düzenlenen   Dinamikler 2018  19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 12 – 13 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Oteli’nde gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn. Hatice Pınar ÜNAL ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Temsilcimiz Sn. Abdulsamed...
KTO Karatay Üniversitesi Temsilcilerimizden Sn. Hasan Hüseyin Cingöz, Sn. Ömer Sarı ve dernek üyelerimizin katılım gösterdiği Dünya’nın İlk ve Tek İnsansı Robot Fabrikası olan Akın Robotics’e teknik gezi düzenledik. Teknik gezide üretim sahası gezilerek yapılan robotik çalışmaları hakkında bilgiler alındı....
İzmir İl Temsilciliğimizden Sn. Rıfat Oktar, Sn. Asena Boğa ve Sn. Oğuzhan Ata Ege Endüstri’ye firma ziyaretinde bulunmuştur. Genel Müdür Yardımcı Sn. Mehmet Kocabıyık ile görüşme gerçekleştirilip, kendisine dernek çalışmalarımız anlatılmıştır. İzmir İl Temsilciliği ve Ege Endüstri olarak beraber yapılabilecek...
İzmir İl Temsilciliğimiz çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. BUSWORLD, 1971’den beri Belçika, Kortrijk’ta organize edilen, Avrupa otobüs sektörünün en eski ve saygın uluslararası ihtisas fuarı olarak, tüm uluslararası sektör ilgilileri ve medya tarafından kabul görmektedir. BUSWORLD Fuarları; BUSWORLD EUROPE KORTRIJK...
Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak Okan Üniversitesi Mekatronik Kulübü tarafından her yıl ulusal çaplı düzenlenen robot yarışmasında standımızı açtık. Standımızda Okan Üniversitesi Temsilcilerimiz Sn.  Lütfü Emre Efe ve Sn. Ömer Faruk Turhan görev almıştır. Standımıza gelenlere dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgiler verilmiştir. Diğer çalışmalarımızdan...
Kurucu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Fatih Doğan, Cumhuriyet Üniversitesi Temsilcilerimiz Sayın Hazal Doğan ve Sayın Ali Okan Çupurbaş ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sivas İl Müdürü Tanzer Erdem’i makamında ziyaret etti.  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sivas İl Müdürlüğü ve Cumhuriyet...
İzmir İl Temsilciliğimizden Sn. Asena BOĞA ve Sn. Oğuzhan ATA,  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE)’nde düzenlenen Sektörün Girişimcileri etkinliğine katılım sağlayarak, derneğimizin standını açmışlardır. Etkinliğe katılan üniversite öğrencilerine, derneğimiz hakkında bilgiler verilmiştir. Etkinlikte, konuşmacı olarak katılan girişimcilerle iletişim kurulup, beraber iş...
Düzce Üniversitesi temsilcilerimizden Sn. Enes ULUDAĞ, Sn. Gizem CARLAR, Sn. Özlem ERCAN, Sn. İbrahim KARAMAN, Sn. Nazlı Feleknaz ALP ve Sn. Kadriye KANDEMİR; Temsilciliklerinde oldukları Düzce Üniversitesi öğrencileri ile fabrika teknik gezisi gerçekleştirdi. Organizasyonu Mekatronik Mühendisleri Derneği çatısı altında gerçekleşen...
10 Nisan 2018 tarihinde, Nesnelerin İnterneti kavramının bugünü ve yarınının konuşulduğu, partneri olduğumuz IoT Eurasia 2018 etkinliği İstanbul’da gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Zekeriya Polat, derneğimiz adına katılım göstererek, Mekatronik ve IoT...
15-18 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul TÜYAP’ ta düzenlenen, 146 ülkeden 75 bin yerel ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapan, 6 fuarın tek çatı altında toplandığı WIN Avrasya Otomasyon Fuarı’nda düzenlenen “Endüstri 4.0’da Mekatronik Mühendisliğinin Önemi” konulu panelimizde; Mekatronik Mühendisliği, Endüstri...

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol