+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

23.Win Eurasia Automation Fuarında Stand Açtık

23.Win Eurasia Automation Fuarında Stand Açtık

17-20 Mart 2016 tarihleri arasında Sektörün önde gelen fuarlarından olan ve 1556 katılımcıyla 69.751 ziyaretçinin yer aldığı 23.WIN EURASIA AUTOMATION Fuarı’nda stand açarak değerli takipçilerimizle bir araya geldik. Derneğimizi ve hedeflerimizi anlatarak üye olmak isteyenlerin üyelik başvurularını aldık.

Bu vesile ile yoğun ilginizden ötürü teşekkür ederiz.
Takipçilerimizden Sn.Davut Eren Şadoğlu, Sn.Turan Özev ve Sn.Barışcan Oruç, Sn.Fatih Acar ve Sn.Devkan İçli projelerini sergiledi.
Destekçilerimizden 3Dörtgen Firması’nın ULTİMAKER2 cihazı standımızda fuar süresi boyunca baskı yapmak için bizlerleydi.

 

Kuka Almanya’da CCI ve Key Account Manager Turkey görevlerini yürüten Sn.Cuma AY ile Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL ve Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL derneğimizin misyonunu paylaşarak fikir alışverişinde bulundu. Sn.Cuma AY’a Derneğimizin bardağını hediye ettik.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn.Fikri IŞIK’a derneğimizden bahsetti.

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri İş Geliştirme Yöneticisi Sn. Tolga BizelMitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri İş Geliştirme Yöneticisi Sn. Tolga Bizel standımıza gelerek derneğimiz hakkında bilgi aldı.

Yönetim Kurulumuz Sn.Tolga Bizel’e vizyonumuz ve hedeflerimizi anlattı.

Sn.Mustafa BÜYÜKDEDE standımıza gelerek vizyonumuz ve misyonumuzu öğrendi. Sn.BÜYÜKDEDE’ye derneğimizin kupası hediye edilmiştir.

Yönetim kurulumuzla hedeflerimizi ve projelerimizi istişare ederek desteklerini gösteren Sn.Mustafa BÜYÜKDEDE’YE derneğimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

Konyalı Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi SN.Mustafa BÜYÜKDEDE, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL ve üyemiz Sn.Mehmet Fatih ADIGÜZEL ile Türkiye’deki en uzun hidrolik silindiri üreten ülkemizde hidrolik konusunda önde gelen firmalardan olan KAYAHAN Firması Genel Müdür Asistanı Sn.Kamil BABACAN’a derneğimizin vizyonu ve misyonunu anlatılarak ortak neler yapılabileceği istişare edilmiştir.

Konyalı Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı, İstanbul Ticaret Odası Mecis Üyesi SN.Mustafa BÜYÜKDEDE, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL ve üyemiz Sn.Mehmet Fatih ADIGÜZEL ile KURTMAN Firma Yetkililerine derneğimizin vizyonu ve misyonu anlatılarak ortak neler yapılabileceği istişare edilmiştir.

Konyalı Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı, İstanbul Ticaret Odası Mecis Üyesi Sn.Mustafa BÜYÜKDEDE, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL ile Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Haydar ATILGAN’a derneğimizin vizyonu ve misyonu anlatılarak ortak neler yapılabileceği istişare edilmiştir.

Gedik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Sn.Yrd.Doç.Dr.Savaş DİLİBAL, Gedik Üniversitesi Bilim ve Teknik Kulübü Ekibi standımızı ziyaret etti.Sn.DİLİBAL ile dernek olarak destekçisi olacağımız Gedik Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan 02-03 Kasım 2016 tarihlerinde TORK 2016 Türkiye Robot Bilim Konferansı hakkında görüşüldü.

Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği çatısı altında kurulmuş Lagari Takımı standımıza uğrayarak projelerini tanıttı.

Amerikan Uzay Kurumu (AAS) ile Amerikan Uçak ve Uzay Enstitüsü’ nün (AIAA) düzenlediği ve NASA’ nın desteklediği geleneksel bir tasarla-yap-fırlat öğrenci yarışması olan Cansat Competition 2016 isimli model uydu yarışmasında 100 üzerinden 99.03 puanla, ön elemelerde dünya 2.’si olarak, Amerika’da düzenlenecek olan final etabına katılmaya hak kazanmıştır.
Bu gururu ülkemize ve bölümümüze yaşatan LAGARİ Takımı’nı tebrik eder, final etabında başarılar dileriz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL FESTO Genel Müdürü Sn.Osman TÜRÜDÜ’ye derneğimizin vizyonunu ve misyonunu paylaşarak FESTO ile yapılabilecek iş birlikleri hakkında konuştu.                                 Derneğimizin bardağı Sn.Osman TÜRÜDÜ’ye armağan edildi.

FESTO Didaktik Genel Müdürü Sn.Alpay ÖZKAN ve Eğitim Müdürü Sn.Doğan ERCAN standımıza uğrayarak derneğimizin vizyonunu ve misyonunu Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL ,Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Muhammed Ali AKBAL’dan dinlemiştir. Sn.Alpay ÖZKAN, FESTO ile derneğimizin yapabileceği işbirliklerini konuşmak üzere derneğimiz yönetim kurulunu davet etmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL,Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL Beckhoff Key Account Manager Sn.Faruk AÇMALI’ya derneğimizi tanıtarak ortak eğitim çalışması yapılmasını teklif etmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL, Yönetim Kurulu Saymanımız Sn.Zekeriye POLAT TORK Satış Pazarlama Direktörü, Mekatronik MÜhedndisi Sn.Ömer KAYA’ ya derneğimizi tanıtmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar ÜNAL, Hidrel Hidrolik Elemanlar A.Ş Pazar Geliştirme Müdürü Enver Duygulu’ya derneğimizi tanıtmıştır.

 

21 Mart 2016
280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol