4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ndeydik

Endüstriyel robotların buluşma noktası 4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne katılım sağladık. Otomasyonun temel taşı olan firmalar ile görüşmeler gerçekleştirdik.
Endüstriyel otomasyon ve robotiğin geleceğini çizen ABB ile görüşme gerçekleştirdik. Kurumsal İlişkiler Birim Yöneticimiz Sn. Elif Altun ve Kurumsal İlişkiler Birim Üyemiz Sn. Kübra Deveci, ABB’den Sn. İsahan Köker ve Sn. Mustafa Umut Akhan ile ortak yürütebileceğimiz eğitim faaliyetleri ve kariyer ortaklığı hakkında konuştular.
Ortak eğitim faaliyetleri yürüttüğümüz FESTO‘yu ziyaret ettik. Kurumsal İlişkiler Birim Yöneticimiz Sn. Elif Altun ve Kurumsal İlişkiler Birim Üyemiz Sn. Kübra Deveci,  FESTO’dan Sn. Şemsettin Ercan ile sektörün gelişimi ve ilerleyişini konuştular.
Daha iyisi için değişime ve üretime devam eden MITSUBISHI ELECTRIC ile görüşme gerçekleştirdik. Kurumsal İlişkiler Birim Yöneticimiz Sn. Elif Altun ve Kurumsal İlişkiler Birim Üyemiz Sn. Kübra Deveci, Sn. Tolga Bizel ile teknolojide mekatroniğin önemini istişare ettiler.
Fabrika otomasyonunun ev sahiplerinden FANUC ile görüşme gerçekleştirdik. Kurumsal İlişkiler Birim Yöneticimiz Sn. Elif Altun ve Kurumsal İlişkiler Birim Üyemiz Sn. Kübra Deveci, Sn. Murat Kısa ile ortak yürüteceğimiz eğitim ve kariyer çalışmaları hakkında istişare ettiler.
Tasarım ve üretimi otomasyon sisteminde buluşturan OLBRICHT ile görüşme gerçekleştirdik. Kurumsal İlişkiler Birim Yöneticimiz Sn. Altun ve Kurumsal İlişkiler Birim Üyemiz Sn. Deveci, Sn. Ercan Demirci ile gerçekleştireceğimiz kariyer ortaklığı hakkında fikir alışverişi yaptılar.
Havanın gücünü otomasyona aktaran SMC ile görüşme gerçekleştirdik. Kurumsal İlişkiler Birim Yöneticimiz Sn. Elif Altun ve Kurumsal İlişkiler Birim Üyemiz Sn. Kübra Deveci, Sn. Sercan Zeki Kürün ile ortak gerçekleştireceğimiz eğitim faaliyetleri hakkında görüştüler.
Güvenli otomasyon sistemi üreticisi PILZ ile görüşme gerçekleştirdik. Sn. Altun ve Sn. Deveci, Sn. Adem Karataş ile ortak yürüteceğimiz eğitim ve kariyer çalışmaları hakkında istişare ettiler.
Görüşmelerimizin bize kazandırdıkları ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İlgili Yazılar

Telegram Kanalı

Bundan sonra eğitim, staj, iş ilanı ve etkinliklerimizin olduğu tüm duyuruları öncelikli olarak telegram kanalımızdan paylaşılacaktır.Telegram kan...