+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

IoT Dünyası İstanbul’da Buluştu

IoT Dünyası İstanbul’da Buluştu

10 Nisan 2018 tarihinde, Nesnelerin İnterneti kavramının bugünü ve yarınının konuşulduğu, partneri olduğumuz IoT Eurasia 2018 etkinliği İstanbul’da gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Yasin ADIGÜZEL ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Zekeriya Polat, derneğimiz adına katılım göstererek, Mekatronik ve IoT Dünyası arasındaki bağlantının nabzını tuttular.

İsviçre, Hollanda, Almanya, Fransa, Amerika, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Rusya gibi ülkelerden temsilcilerin yer aldığı, 500’ün üzerinde üst düzey yöneticilerin ağırlandığı  etkinlikte; Enerji, Sağlık, Üretim, Kamu, Ulaşım, Perakende, Finans konuları başta olmak üzere yenilikler ve teknoloji sektörel bazda incelendi. Zirvede lider isimler, Nesnelerin Interneti ile birlikte gelecek değişimin, iş dünyasında yaratacağı etkileri sektörel bazda tartıştılar.
IoT EurAsia 2018’in en ilgi çekici içeriklerinden biri ise endüstri liderleri tarafından katılımcıların sorularının yanıtlandığı, derinlemesine vaka analizlerinin yapıldığı ve sohbet tadında geçen eş zamanlı yuvarlak masa toplantıları…

Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından düzenlenen IoT Eurasia’da workshopları, networking aktiviteleri, gün boyu gerçekleşen panel ve sunumları, VIP ve B2B alanları  IoT Eurasia 2018’e, ilgileri arttırdı.

16 Nisan 2018
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol