+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

İTÜ İş Dünyası Zirvesi

İTÜ İş Dünyası Zirvesi

İTÜ’nün düzenlediği iş dünyasındaki profesyonellere yönelik ‘Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0’ konulu İş Dünyası Zirvesine derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin Adıgüzel, Yönetim Kurulu .Başkan Yardımcısı Sn.Hakan Başargan, Yönetim Kurulu Saymanımız Sn. Zekeriya Polat, Yönetim Kurulu Asil Üyemiz Sn.Sabri Yıldız katılım göstermiştir.

Bu sene ilki gerçekleştirilen ve yaklaşık 400 orta ve üst düzey yönetici katılımcının bulunduğu İTÜ İş Dünyası Zirvesi’nde, dünya ve ülkemiz için önemli konular tartışılmıştır. Zirveye Siemens Genel Müdürü Ali Rıza Ersoy, Intel Genel Müdürü Burak Aydın, GE Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Canan Özsoy, Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk
Kıvılcım, Akbank Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz gibi isimler konuşmacı olarak katılmış ve “Endüstri 4.0” ın getireceklerini, yapılması gerekenleri,öngörülen gelişmeleri ve hedefleri anlatmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Ömer Yasin ADIGÜZEL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn.Hakan BAŞARGAN, Yönetim Kurulu Saymanımız Sn. Zekeriya POLAT ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Sabri YILDIZ, SIEMENS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Sn.Ali Rıza ERSOY ile yeni sanayi devrimi “Endüstri 4.0” ın gelişimini istişare etmiştir.

Sn.ERSOY Mekatronik Mühendislerinin yeni sanayi devriminin ayrılamaz bir parçası olduğunu söylemiştir.

13 Nisan 2016
264 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol