+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

Safrun Robot Yarışması 2016

Safrun Robot Yarışması 2016

Karabük Üniversitesi Proje Geliştirme ve Tasarım Kulübü tarafından 23-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Gökşen M. YÜCEL Kapalı Spor Salonu´nda düzenlenen 3. Saf-Run Robot Yarışması’na medya sponsoru olarak destek verdik.
Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 100 farklı ekibin katılımı ile 4 farklı kategoride düzenlenmiştir.
Karabük’teki etkinlikte Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Hatice Pınar Ünal ,dernek direktörlerimiz Sn.Kerem Onurhan Küreşen,Sn.Ferzender Varlı,Sn.Burhan Ülbeği ve Sn.Nazife Karakoç ile stand açarak mekatronik mühendislerini temsil ettik ve mekatronik alanını tanıttık.

Ayrıca dernek üyemiz mekatronik mühendisliği öğrencisi Sn.Göktuğ Akkuş’ta yangın söndüren robot kategorisinde birincilik elde etmiştir.

Yarışmadaki Standımız :

safrun-robot
safrun-robot-1

Karabük Üniversitesi Rektörü Sn.Prof.Dr.Refik Polat‘a derneğimizin logosu olan ve ismine özel bardağını takdim ederek derneğimiz tanıtılmıştır.

safrun-robot-2

Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sn.Prof.Dr.Mustafa YAŞAR‘a derneğimizin logosu olan ve ismine özel bardağını takdim ederek derneğimiz tanıtılmıştır.

safrun-robot-3

21 Haziran 2016
419 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN