+90 212 909 35 95

Sosyal Medyada Biz}

WIN Avrasya Otomasyon Fuar’ındaydık

WIN Avrasya Otomasyon Fuar’ındaydık

Mekatronik Mühendisleri Derneği olarak Kuruluşumuzun birinci yılını; siz değerli takipçilerimizin ve ilgili sektör liderlerinin yoğun ilgisi ile sonlandırmış olmanın gururunu yaşadığımız WIN Avrasya Otomasyon Fuar’ı ile sonlandırmış bulunmaktayız.

Destekleyicisi olarak yer aldığımız ve yaklaşık 78 bin ulusal- uluslararası ziyaretçiye ev sahipliği yaptığımız fuarda 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında standımızla yer alarak mekatronik ile ilgili kurumlarla, mezunlarla, öğrencilerle, akademisyenlerle mekatroniğin sanayide yerini ve gelişimi için neler yapılması gerektiğini istişare ederek, rotamızı oluşturduk.

18 Mart 2017 tarihinde yapılan ve büyük ilgi gören “Endüstri 4.0 Sürecinde Sektörel Trendler ve Eğitim” Konulu panelimiz ile alışılagelmiş etkinliklere yeni bir soluk katarak akademi, öğrenci ve sanayi temellerini bir araya getirip fikirlerini aktarmasını sağladık. Panel sonucunda akademi, sanayi ve izleyici görüşleri mekatronik alanının geleceğin bölünmez bir parçası olacağı noktasında kesişmiştir.

“Gelecek Mekatronik Mühendisleri ile Gelecek” sloganı ile çıktığımız ve inandığımız bu yolda başta kurucu yönetim kurulumuz olmak üzere mevcut yönetim kurulu üyelerimize, direktörlerimize, üniversite temsilcilerimize, üyelerimize, değerli takipçilerimize ve mekatroniğe gönül veren herkese çok teşekkür ederiz.

Mekatronik Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu

NOT: Fuar sürecinde yaşanan gelişmeler, kurulan ortaklıklar ve detaylı açıklamalar süreç içerisinde paylaşılacaktır. Gelişmeler için takipte kalınız.

19 Mart 2017
265 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Dernek çalışmalarımızdan ve mesleki gelişmelerden haberdar olmak için abone olunuz!

Abone Amacı:

* Ücretsiz – Ücretli Eğitim,
* İş ve Staj,
* Proje Çalışmaları,
* Fuar ve Üniversite Çalışmaları,
* Ücretsiz – Ücretli Teknik Gezileri,
* Alanımızla Alakalı Güncel Gelişmelerin bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Abone Ol